blank

Ракетобудівники молодшої категорії Дніпра готуються до рекорду

Дніпровський гурток ракетомоделювання бере участь у новому всеукраїнському рекорді – юні проектувальники і ракетобудівельники обладнають 500 ракетних моделей, які продемонструють на День Незалежності України. На занятті гуртка побувала знімальна група і пересвідчилась, що майбутнє ракетобудівництва Україні саме за Дніпром.

Микита у ракетобудівництві п’ять років. Захоплення переросло в хобі, хобі – в улюблену справу. Зараз навчається на третьому курсі коледжу ракето-космічного машинобудування за спеціальністю «Двигуни та корпуси літальних апаратів». Мріє зробити Україну космічною державою.

– Пішов би працювати у компанію до Ілона Маска?
– Ні, – каже Микита Манойло.
– А чому?
– Я хочу розвивати український космос, піти до КБ «Южне» і прославляти саме його.

Хлопець – вже відома особистість в колі ракетобудівників, за його плечима конкурси, змагання, безліч нагород. Разом з іншими вихованцями гуртка ракетомоделювання він готується до Дня Незалежності України: хлопці планують встановити спільний всеукраїнський рекорд і запустити в повітря 500 моделей космічних ракет водночас.

Мітрохін Сергій, викладач гуртка «Ракетомоделювання»: “Ми зараз виготовляємо моделі для ракет. Вони трохи спрощеної конструкції, за основу бралась 2 ступінь моделі «Планета-Б».

Через карантин членам гуртка дещо складно справлятись з великими обсягами роботи, проте його учасники впевнені: восени бажаючих стане більше. Нещодавно гурток отримав нове обладнання – тепер він здатен повернути Дніпру статус “космічної столиці України”.

Дар’я Біла, директор департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради: “З кожним роком ми крокуємо саме до такої спільної мети, до повернення слави нашого міста. І безпосередньо дані гуртки, заняття дітей таких гуртках, в оновлених, відремонтованих, прекрасно оснащених, сучасно оснащених, я наголошую, які дозволяють нашим дітям здобувати перемоги як на рівні області, так і на всеукраїнському рівні, дають все більше усвідомлення того, що у Дніпра дійсно потужний потенціал, і в космічному напрямку так само”.

Джерело: dnipro.tv

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *