Як опублікувати гостьовий пост в блозі Наша Думка?

Про що писати в блог Наша Думка?

Діапазон наших інтересів не обмежується новинами Дніпропетровського регіону. Нам цікаво висвітлювати матеріали щодо різних проблем, явищ, особистостей і проєктів.

Якщо ваша стаття стосується абсолютно нової теми і ви зможете, в майбутньому, ще написати кілька матеріалів по ній — ми готові розглянути можливість доповнення блогу новою рубрикою.

Які вимоги до гостьового постінгу в блозі Наша Думка?

  • Унікальний текст. Тобто такий, який ви підготували спеціально для нас. Не плагіат і не скопійований з іншого ресурсу.
  • Актуальний. Матеріал, який ви відправляєте, нам має бути цікавим і актуальним — адже його точно будуть читати інші люди. Не варто розкривати питання, про яке ми вже писали раніше — краще розкажіть щось новеньке, про що ще мало хто знає або не знає зовсім.
  • Корисний. Ми хочемо залишатися корисним для людей ресурсом.
  • Структурований. Текст повинен легко читатися, містити підзаголовки, нумеровані і маркіровані списки. Абзаци повинні бути на 3-4 речення.
  • Ілюстрований. Підберіть ілюстрації, які будуть відповідати тексту, додайте кілька веселих зображень для залучення уваги — і ваш текст, гарантовано, буде прочитаний. Важливий нюанс: якщо ви використовуєте картинку, взяту з інтернету — обов’язково вкажіть першоджерело. Це правило хорошого тону. Надішліть нам в архіві оригінали зображень: вони повинні бути якісними і мати розширення .jpg, .gif

До речі, розмір тексту для нас немає значення. Але чим більше, тим краще 🙂 Головне, щоб ваш гостьовий пост відповідав зазначеним критеріям.

З чого починати підготовку матеріалу для блогу Наша Думка?

Щоб ми розмістили гостьовий пост, необхідно зробити кілька простих кроків:

  1. Узгодити тему і основні тези статті. Для цього просто напишіть нам на поштову скриньку [email protected] з темою «Гостьовий пост» або заповнити форму нижче. Протягом доби ми вам відповімо. Якщо запропонована ідея — не наш формат або схожа на вже опубліковану — ми теж про це напишемо.
  2. Підготуватися до публікації. Написати текст, структурувати його, перевірити на наявність помилок, підібрати ілюстрації.
  3. Надіслати матеріал нам. Ми прочитаємо його і, протягом 3 днів, дамо зворотний зв’язок. Якщо потрібно буде внести правки, розкрити певні деталі — ми підкажемо що не так і будемо чекати оновленої версії. Якщо ж все буде відмінно з першого разу — тоді ми повідомимо про період публікації статті у блозі.
  4. Поділитися з друзями. Як тільки результат вашої творчості буде розміщений в блозі Наша Думка, ми повідомимо вам про це, надіславши електронного листа на поштову скриньку. І не забудьте похвалитися своєю публікацією друзям!

Нічого складного. Що ж, можете вже приступати до написання першого класного гостьового поста для блогу Наша Думка!

Пожалуйста, заполните обязательные поля.
Пожалуйста, выберите ваши изображения для загрузки.